Polska, denar
Monety polskie i średniowieczne
Polska, denar
Cena wylicytowana: 720 zł
105012
| Opis: |
Polska - Władysław I Herman 1081-1102, denar, Aw: Głowa w lewo, Rw: Budowla z trzema wieżami |
| Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
Str. 35, Such. XI/XII w. typ XI/1 |
Cena końcowa: 720 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 1369
1) 720 zł
2) 700 zł
3) 680 zł
4) 600 zł
5) 540 zł
6) 500 zł
7) 430 zł
8) 360 zł
| min |