Polska, 5 groszy, 1812
Monety polskie i średniowieczne
Polska, 5 groszy, 1812
Cena wylicytowana: 125 zł
104625
| Opis: |
Polska - Księstwo Warszawskie 1807-1815, 5 groszy, 1812, Warszawa |
| Stan zachowania: |
II-, Nearly Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: |
patyna |
Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 2192
1) 125 zł
2) 120 zł
| min |