Polska, złotówka (4 grosze), 1767/ F.S.

Monety polskie i średniowieczne
Rozpoczęcie: 30-12-2013 18:00
Zakończenie: 09-01-2014 21:38:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 09-01-2014 21:38:00
104859
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795, złotówka (4 grosze), 1767/ F.S., Warszawa, odmiana z cyframi daty wąsko rozstawionymi
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Plage 275

Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 302