Polska, halerz, 1755/F.W.ö.F

Monety polskie i średniowieczne
Polska, halerz, 1755/F.W.ö.F

Polska, halerz, 1755/F.W.ö.F

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 09-01-2014 21:34:00
104629
Opis: Polska - August III 1733-1763, halerz, 1755/F.W.ö.F, Drezno
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje:

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 285

1)  125 zł
2)  120 zł