Polska, halerz, 1755/F.W.ö.F
Monety polskie i średniowieczne
Polska, halerz, 1755/F.W.ö.F
Cena wylicytowana: 125 zł
104629
| Opis: |
Polska - August III 1733-1763, halerz, 1755/F.W.ö.F, Drezno |
| Stan zachowania: |
I, Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: |
Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 305
1) 125 zł
2) 120 zł
| min |