Polska, ort, 1756 EC
Monety polskie i średniowieczne
Polska, ort, 1756 EC
Cena wylicytowana: 110 zł
105043
| Opis: |
Polska - August III 1733-1763, ort, 1756 EC, Lipsk |
| Stan zachowania: |
III/III+, About Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
patyna |
Kahnt 689 |
Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 217
1) 110 zł
2) 105 zł
| min |