Polska, ort, 1677
Monety polskie i średniowieczne
Polska, ort, 1677
Cena wylicytowana: 370 zł
104929
| Opis: |
Polska - Jan III Sobieski 1674-1696, ort, 1677, Bydgoszcz, cyfry 1 - 8 i litery S - B po bokach tarczy herbowej |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
patyna |
Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 398
1) 370 zł
2) 360 zł
| min |