Polska, ort, 1614

Monety polskie i średniowieczne
Polska, ort, 1614

Polska, ort, 1614

Cena wylicytowana: 1 200 zł
Aukcja zakończyła się 09-01-2014 21:07:30
104927
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, ort, 1614, Gdańsk, odmiana z małą cyfrą 4 w dacie
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: moneta wybita nieco uszkodzonym stemplem, patyna
Literatura: Shatalin G14-10 (R4)

Cena końcowa: 1 200 zł
Cena wywoławcza: 760 zł
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Ilość odsłon: 957

1)  1 200 zł
2)  1 150 zł
3)  1 100 zł
4)  860 zł
5)  760 zł