Polska, grosz na stopę litewską, 1555
Zakończenie: 09-01-2014 21:01:00
104926
| Opis: | Polska - Zygmunt II August 1545-1572, grosz na stopę litewską, 1555, Wilno |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | bardzo rzadki, ciemna patyna |
| Literatura: | Ivanauskas 6SA22-7, T.12 |
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 316