Śląsk, brakteat, XV w.
Monety polskie i średniowieczne
Śląsk, brakteat, XV w.
Cena wylicytowana: 75 zł
105017
| Opis: |
Śląsk - Świdnica- miasto, brakteat, XV w., Świdnica, Głowa dzika w prawo |
| Stan zachowania: |
II, Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: |
Fbg 358 |
Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 1012
1) 75 zł
| min |