Czechy, jednostronny halerz, XV/XVI w.

Monety polskie i średniowieczne

Cena wylicytowana: 18 zł
Aukcja zakończyła się 09-01-2014 20:42:00
105003
Opis: Czechy - Władysław II Jagiellończyk 1471-1516, jednostronny halerz, XV/XVI w., Ukoronowana litera W, po bokach kółka
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Smolik 46

Cena końcowa: 18 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 434

1)  18 zł