Polska, fałszerstwo z epoki ternara
Zakończenie: 09-01-2014 20:37:30
104936
| Opis: | Polska - Władysław Jagiełło 1386-1434, fałszerstwo z epoki ternara, Aw: Tarcza herbowa, bez liter w tarczy, w otoku napis, Rw: Orzeł, w otoku napis - prawdopodobnie fałszerstwo z epoki |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | zielona patyna |
| Literatura: | Kubiak 81 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 542