Polska, denar
Zakończenie: 09-01-2014 20:35:00
Polska, denar
105015
| Opis: | Polska - Władysław I Herman 1081-1102, denar, Aw: Głowa w lewo, Rw: Budowla z trzema wieżami |
| Stan zachowania: | III/III-, About Very Five |
| Dodatkowe informacje: | |
| Literatura: | Str. 35, Such. XI/XII w. typ XI/1 |
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 321