Polska, denar

Monety polskie i średniowieczne
Polska, denar

Polska, denar

Cena wylicytowana: 460 zł
Aukcja zakończyła się 09-01-2014 20:34:30
105008
Opis: Polska - Władysław I Herman 1081-1102, denar, Aw: Głowa w lewo, Rw: Budowla z trzema wieżami
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Str. 35, Such. XI/XII w. typ XI/1

Cena końcowa: 460 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 370

1)  460 zł
2)  450 zł
3)  410 zł
4)  300 zł