Polska, denar
Monety polskie i średniowieczne
Polska, denar
Cena wylicytowana: 460 zł
105008
| Opis: |
Polska - Władysław I Herman 1081-1102, denar, Aw: Głowa w lewo, Rw: Budowla z trzema wieżami |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
Str. 35, Such. XI/XII w. typ XI/1 |
Cena końcowa: 460 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 395
1) 460 zł
2) 450 zł
3) 410 zł
4) 300 zł
| min |