Polska, denar
Monety polskie i średniowieczne
Polska, denar
Cena wylicytowana: 720 zł
105011
| Opis: |
Polska - Władysław I Herman 1081-1102, denar, Aw: Głowa w lewo, Rw: Budowla z trzema wieżami |
| Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
Str. 35, Such. XI/XII w. typ XI/1 |
Cena końcowa: 720 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 541
1) 720 zł
2) 700 zł
3) 520 zł
4) 300 zł
| min |