Polska, denar
Monety polskie i średniowieczne
Polska, denar
Cena wylicytowana: 620 zł
105009
| Opis: |
Polska - Władysław I Herman 1081-1102, denar, Aw: Głowa w lewo, Rw: Budowla z trzema wieżami |
| Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
Str. 35, Such. XI/XII w. typ XI/1 |
Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 1180
1) 620 zł
2) 600 zł
3) 580 zł
4) 540 zł
5) 340 zł
| min |