Polska, ternar, 1596
Zakończenie: 09-01-2014 21:22:30
Polska, ternar, 1596
102057
| Opis: | Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, ternar, 1596, Malbork |
| Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | rzadki, patyna |
| Literatura: | T. 2 |
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 627