Zakończenie: 12-12-2013 20:30 ÷ 22:01
| Zdjęcie | Opis | Stan | Cena | Ofert | Do końca |
Zakon Krzyżacki, szeląg
104324
MAGST MICHAEL PRV / MONETA DNORVM PRV | III |
155 zł szac. 100 zł 253 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, asygnata na 10 złotych, (1939)
104596
seria B 0012004, niewypełniony blankiet z kuponem kontrolnym | II+ |
150 zł szac. 250 zł 613 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, 2 złote, 1944
104604
w klauzuli "OBOWIĄZKOWE", seria Bn, numeracja 826223 | III+ |
150 zł szac. 250 zł 268 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, brakteat, 1. ćwierć XIV w.
104285
Sześcioramennia gwiazda o zwężających się ramionach, z ku... | III- |
150 zł szac. 250 zł 289 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Zakon Krzyżacki, szeląg
104346
HAGS-T PA-VLVS-PRIH / HONE-TA DN-ORVH-PRVC | III+ |
150 zł szac. 150 zł 261 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, ort, 1624
81626
| III |
145 zł szac. 200 zł 325 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, 100 złotych, 9.11.1934
96484
seria BN, numeracja 1743785, znak wodny "+X+" | I |
135 zł szac. 150 zł 259 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, 250.000 marek polskich, 25.04.1923
96478
seria S, numeracja 738357 | III+ |
130 zł szac. 100 zł 292 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, półgrosz koronny, lata 1416-1422
103952
Aw: Korona, pod nią litery W‡, wokoło MONE WLADISLAI, Rw:... | III |
130 zł szac. 100 zł 232 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, 5 marek, 15.05.1940
104600
numeracja 701461 | V |
125 zł szac. 25 zł 429 wyświetleń |
7 | zakończona |