Polska, 250.000 marek polskich, 25.04.1923
Banknoty z kolekcji Lucow i inne oraz monety Polskie średniowieczne i nowożytne
Cena wylicytowana: 130 zł
96478
| Opis: |
Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 250.000 marek polskich, 25.04.1923, seria S, numeracja 738357 |
| Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
złamane w pionie, po subtelnej konserwacji, ładna prezencja |
Lucow 429 (R4), Miłczak 34a |
Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 85 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 293
1) 130 zł
2) 125 zł
3) 120 zł
4) 105 zł
5) 85 zł
| min |