Polska, 250.000 marek polskich, 25.04.1923

Banknoty z kolekcji Lucow i inne oraz monety Polskie średniowieczne i nowożytne

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 12-12-2013 20:34:00
96478
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 250.000 marek polskich, 25.04.1923, seria S, numeracja 738357
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: złamane w pionie, po subtelnej konserwacji, ładna prezencja
Literatura: Lucow 429 (R4), Miłczak 34a

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 85 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 293

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  120 zł
4)  105 zł
5)  85 zł