Polska, 30 kopiejek = 2 złote, 1839 MW
Banknoty z kolekcji Lucow i inne oraz monety Polskie średniowieczne i nowożytne
Cena wylicytowana: 560 zł
104540
| Opis: |
Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 30 kopiejek = 2 złote, 1839 MW, Warszawa |
| Stan zachowania: |
II-, Nearly Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: |
czarna patyna |
Cena końcowa: 560 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 2195
1) 560 zł
2) 540 zł
3) 440 zł
4) 430 zł
5) 410 zł
6) 300 zł
7) 280 zł
8) 240 zł
| min |