pokaż wszystko
Banknoty z kolekcji Lucow i inne oraz monety Polskie średniowieczne i nowożytne
Rozpoczęcie: 02-12-2013 18:20
Zakończenie: 12-12-2013 20:30 ÷ 22:01
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Polska, 1 marka polska, 17.05.1919
96471
seria ICL, numeracja 275086
Certyfikat
I/I-

220 zł

szac. 250 zł

366 wyświetleń

1 zakończona
Polska, 20 marek polskich, 23.08.1919
96475
seria II-FU, numeracja 037045
Certyfikat

42 zł

szac. 50 zł

261 wyświetleń

1 zakończona
Polska, 20 złotych, 15.05.1946
96495
seria D, numeracja 3115853
Certyfikat

520 zł

szac. 600 zł

428 wyświetleń

1 zakończona
Polska, 4 złote polskie, 4.09.1794
104588

300 zł

szac. 500 zł

310 wyświetleń

1 zakończona
Polska, 500 złotych, 28.02.1919
104592
seria A 0818914

75 zł

szac. 120 zł

178 wyświetleń

1 zakończona
Polska, 1 złoty, 1.10.1938
Polska, 1 złoty, 1.10.1938
81686
seria IŁ 9332858
I/I-

300 zł

szac. 500 zł

228 wyświetleń

1 zakończona
Polska, asygnata na 10 złotych, (1939)
104596
seria B 0012004, niewypełniony blankiet z kuponem kontrolnym

150 zł

szac. 250 zł

613 wyświetleń

1 zakończona
Polska, 2 złote, 1944
Polska, 2 złote, 1944
104604
w klauzuli "OBOWIĄZKOWE", seria Bn, numeracja 826223

150 zł

szac. 250 zł

267 wyświetleń

1 zakończona
Wolne Miasto Gdańsk 1920-1939, 1.000.000 marek, 8.08.1923
81697
seria 13283❉
IV-

60 zł

szac. 100 zł

242 wyświetleń

1 zakończona
Polska, brakteat, XIII/XIV w.
Polska, brakteat, XIII/XIV w.
104286
Palma o trzech liściach

180 zł

szac. 300 zł

294 wyświetleń

1 zakończona