Zakończenie: 12-12-2013 20:30 ÷ 22:01
| Zdjęcie | Opis | Stan | Cena | Ofert | Do końca |
Polska, 1 marka polska, 17.05.1919
96471
seria ICL, numeracja 275086 | I/I- |
220 zł szac. 250 zł 366 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, 20 marek polskich, 23.08.1919
96475
seria II-FU, numeracja 037045 | I |
42 zł szac. 50 zł 261 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, 20 złotych, 15.05.1946
96495
seria D, numeracja 3115853 | I- |
520 zł szac. 600 zł 428 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, 4 złote polskie, 4.09.1794
104588
seria 1-N, tylko warstwa przednia papieru z naniesionym z... | I- |
300 zł szac. 500 zł 310 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, 500 złotych, 28.02.1919
104592
seria A 0818914 | II+ |
75 zł szac. 120 zł 178 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, 1 złoty, 1.10.1938
81686
seria IŁ 9332858 | I/I- |
300 zł szac. 500 zł 228 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, asygnata na 10 złotych, (1939)
104596
seria B 0012004, niewypełniony blankiet z kuponem kontrolnym | II+ |
150 zł szac. 250 zł 613 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, 2 złote, 1944
104604
w klauzuli "OBOWIĄZKOWE", seria Bn, numeracja 826223 | III+ |
150 zł szac. 250 zł 267 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Wolne Miasto Gdańsk 1920-1939, 1.000.000 marek, 8.08.1923
81697
seria 13283❉ | IV- |
60 zł szac. 100 zł 242 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, brakteat, XIII/XIV w.
104286
Palma o trzech liściach | III |
180 zł szac. 300 zł 294 wyświetleń |
1 | zakończona |