Polska, 1 złoty, 1.10.1938
Zakończenie: 12-12-2013 20:56:30
Polska, 1 złoty, 1.10.1938
81686
| Opis: | Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 1 złoty, 1.10.1938, seria IŁ 9332858 |
| Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | pięknie zachowane, ale po minimalnej konserwacji |
| Literatura: | Lucow 719 (R3), Miłczak 78b |
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 229