Zakończenie: 05-12-2013 20:30 ÷ 21:16
Polska, medal KAZIMIERZ TWARDOWSKI, 1930
104417
Aw: Popiersie w prawo. W otoku: KAZIMIERZ TWARDOWSKI. Rw:... | III |
185 zł szac. 300 zł 712 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, medal OTWARCIE WYŻSZYCH UCZELNI W WARSZAWIE, 1915
104412
Aw: Tarcza z herbem miasta. W otoku napis: NA PAMIĄTKĘ OT... | III |
190 zł szac. 120 zł 616 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal OTWARCIE PIERWSZEGO SEJMU USTAWODAWCZEGO, 1919
104449
Aw: Napis w sześciu wierszach: VARSOVIA SALVS REI PVBLICA... | III |
200 zł szac. 200 zł 883 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal JÓZEF HALLER, 1919
104441
Aw: Popiersie w prawo. Z lewej w otoku: JENERAŁ JÓZEF HAL... | III |
210 zł szac. 250 zł 605 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, plakieta jednostronna I Zawody Lotnicze, 1935
104457
bez sygnatur, Samolot na tle fal morskich, szczytów gór i... | II- |
220 zł szac. 250 zł 458 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal IGNACY BARANOWSKI, 1912
104433
Aw: Popiersie w lewo. IGNACY BARANOWSKI Rw: Kobieta siedz... | III |
230 zł szac. 250 zł 539 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, medal JAN KILIŃSKI, 1916
104422
Aw: Popiersie en face na tle panoramy Warszawy. Z boków t... | III+ |
230 zł szac. 300 zł 929 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Niemcy, medal OLIMPIADA W BERLINIE, 1936
104466
za udział w XI Olimpiadzie, Aw: Stylizowane antycznie pos... | II |
230 zł szac. 200 zł 2625 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, medal IGNACY PADEREWSKI, 1913
104429
Aw: Popiersie w prawo. JAN IGNACY PADEREWSKI. Rw: Otoczon... | III+ |
260 zł szac. 400 zł 1120 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, medal ODRODZENIE POLSKIEGO ORĘŻA, 1914
104421
Aw: Orzeł z rozpostartymi skrzydłami siedzący na skale. W... | III+ |
260 zł szac. 250 zł 575 wyświetleń |
3 | zakończona |