Aukcja nr 9

USD/PLN: 2.420 | EUR/PLN: 3.210 | data: 20-05-1995
150 POLSKA / Wacław II Czeski 1300-1305
grosz praski, Aw: Korona i w otoku napisy, Rw: Lew i w otoku napis, Kop.25.1, piękny stan zachowania
100 zł
165 zł
151 POLSKA / Wacław II Czeski 1300-1305
grosz praski, j.w., Kop.25.I
50 zł