Aukcja nr 9

USD/PLN: 2.420 | EUR/PLN: 3.210 | data: 20-05-1995
847 POLSKA / Jan Kazimierz 1649-1668
2 dukaty 1660, Bydgoszcz, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Kop.l27.X -RR-, Fr.89(19), T.70
4 500 zł
5 500 zł
848 POLSKA / Jan Kazimierz 1649-1668
dukat 1657, Gdańsk, Aw: Popiersie i napis. Rw: Herb Gdańska i napis, Kop.221,II.8 -R-, Fr.24
1 600 zł
1 500 zł
849 POLSKA / Jan Kazimierz 1649-1668
dukat 1661. Gdańsk, Aw: Popiersie i napis. Rw: Tarcza herbowa i napis, Kop.221.11,12 -R-, Fr.24
1 100 zł
940 zł
850 POLSKA / Jan Kazimierz 1649-1668
dukat 1666, Gdańsk, j.w., Kop.II.15a -R-, Fr.24, ładna stara patyna
2 000 zł
2 700 zł
851 POLSKA / Jan Kazimierz 1649-1668
talar 1649, Gdańsk, Aw: Popiersie i napis, Rw: Herb Gdańska i napis, Dav.4358, Kurp.888, litery G-R po bokach a nieu dołu tarczy
800 zł
1 400 zł