Aukcja nr 9

USD/PLN: 2.420 | EUR/PLN: 3.210 | data: 20-05-1995
820 Pomorze- okupacja szwedzka
2/3 talara (gulden) 1690, Szczecin, Aw: Popiersie Karola XI i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, Ahl.114C, Dav.767
400 zł
320 zł
821 Pomorze- okupacja szwedzka
2/3 talara (gulden) 1691, Szczecin, j.w., Ahl.115C, Dav.766
400 zł
520 zł
822 Pomorze- okupacja szwedzka
1/3 talara 1674, Szczecin, Aw: Popiersie Karola XI i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis. Ahl.128, ładna patyna
300 zł
240 zł
823 Pomorze- okupacja szwedzka
1/3 talara 1674, Szczecin, j.w., Ahl.128
250 zł
824 Pomorze- okupacja szwedzka
1/3 talara 1694, Szczecin, j.w., Ahl.129, odmiana popiersia
250 zł
825 Pomorze- okupacja szwedzka
1/12 talara 1694, Szczecin, Aw: Tarcza herbowa z tytulaturą Karola XI, Rw: Napisy, Ahl.154
90 zł