Aukcja nr 9
USD/PLN: 2.420 | EUR/PLN: 3.210 | data: 20-05-1995
812 | Pomorze szeląg 1503, Szczecin , Aw: Gryf i tytulatura Bogusława X, Rw: Tarcza rugijska i napis, Kop.6.Isz.5 -R- |
40 zł 32 zł
813 | Pomorze szeląg b.d., Dąbie, Aw: j.w., Rw: Tarcza rugijska i napis, Kop.2.lD.l -R- |
III VF |
40 zł 32 zł
814 | Pomorze podwójny szeląg 1621, Nowopole (Franzburg), Aw: Tarcza herbowa i tytulatura Filipa Juliusza, Rw: Monogrami napis, Kop.41,111.11 |
III VF |
40 zł 32 zł
815 | Pomorze grosz 1612, Szczecin, Aw: Gryf i tytulatura Filipa II, Rw: Jabłko i napis, Kop.57.1.1 -R-, monety tego władcy należą dorzadko spotykanych w handlu |
III VF |
40 zł 32 zł
816 | Pomorze podwójny szeląg 1620, Darłowo, Aw: Gryf i tytulatura Ulryka, Rw: Monogram i napis, Kop. 105.1.3 -R-, na awersiekontrasygnatura G3- 3 półszelągi miasta Gryfów |
III- VF- |
50 zł 220 zł
817 | Pomorze podwójny szeląg b.d., Szczecin, Aw: Gryf i tytulatura Bogusława XIV, Rw: Monogram i napis, Kop. 119.1,1 -R- |
III VF |
40 zł 32 zł
818 | Pomorze podwójny szeląg 1621, Szczecin, j.w., Kop.119.1.3 |
40 zł | |
819 | Pomorze podwójny szeląg 1629, Szczecin, j.w., Kop.119.1,9 -R-, ładna patyna |
II- EF- |
50 zł 140 zł