Aukcja 9 / 850

USD/PLN: 2.420 | EUR/PLN: 3.210 | data: 20-05-1995

dukat 1666, Gdańsk, j.w., Kop.II.15a -R-, Fr.24, ładna stara patyna

Numer: 850
Opis: POLSKA / Jan Kazimierz 1649-1668. dukat 1666, Gdańsk, j.w., Kop.II.15a -R-, Fr.24, ładna stara patyna
Stan: I-, About Uncirculated
Data sprzedaży: 20-05-1995
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Cena wywoławcza: 1 600 zł
Cena wylicytowana: 2 700 zł
Ilość odsłon: 1382