Aukcja 9 / 1111
USD/PLN: 2.420 | EUR/PLN: 3.210 | data: 20-05-1995
medal nagrodowy b.d, sygnowany ¶ C (Paweł Stupicyn), Aw: Popiersie cara Aleksandra I i wokół dwie gałązkilaurowa i dębowa, Rw: Napisy w wieńcu, brąz 49.0 mm, 53.68 g., ładna stara patyna
Numer: | 1111 |
Opis: | ROSJA. medal nagrodowy b.d, sygnowany ¶ C (Paweł Stupicyn), Aw: Popiersie cara Aleksandra I i wokół dwie gałązkilaurowa i dębowa, Rw: Napisy w wieńcu, brąz 49.0 mm, 53.68 g., ładna stara patyna |
Stan: | II, Extremely Fine |
Data sprzedaży: | 20-05-1995 |
Cena szacunkowa: | 150 zł |
Cena wywoławcza: | 120 zł |
Cena wylicytowana: | 120 zł |
Ilość odsłon: 1151