Aukcja 9 / 1110

USD/PLN: 2.420 | EUR/PLN: 3.210 | data: 20-05-1995
Jesteś w: A9  MEDALE  ROSJA

medal pamiątkowy sygnowany BRANDT F, wybity w 1825 r. po śmierci Aleksandra I , Aw: Popiersie AleksandraI i napis, Rw: Wieniec laurowy i napis, Reichel 3432, brąz 44.8 mm, 53.10 g., medal ten był bity w Berlinie na zleceniekróla pruskiego dla regimentu gwardii noszącego imię cara

Numer: 1110
Opis: ROSJA. medal pamiątkowy sygnowany BRANDT F, wybity w 1825 r. po śmierci Aleksandra I , Aw: Popiersie AleksandraI i napis, Rw: Wieniec laurowy i napis, Reichel 3432, brąz 44.8 mm, 53.10 g., medal ten był bity w Berlinie na zleceniekróla pruskiego dla regimentu gwardii noszącego imię cara; ładna patyna
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 20-05-1995
Cena szacunkowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 96 zł
Cena wylicytowana: 100 zł
Ilość odsłon: 555