Aukcja 9 / 1104

USD/PLN: 2.420 | EUR/PLN: 3.210 | data: 20-05-1995
Jesteś w: A9  MEDALE  NIEMCY

medal sygnowany KG (Karl Goetz), wybity w 1936 r. na 1.000 lecie śmierci Henryka I, pierwszego króla dynastiisaskiej, który rozpoczął ekspansję Niemiec w X w., Aw: Popiersie Henryka I z włócznią i tarczą, wokół napis:HENRICVS I REX, Rw: Orzeł i pięć tarcz herbowych Lotaryngii, Bawarii, Saksonii, Frankonii i Szwabii i napis

Numer: 1104
Opis: NIEMCY. medal sygnowany KG (Karl Goetz), wybity w 1936 r. na 1.000 lecie śmierci Henryka I, pierwszego króla dynastiisaskiej, który rozpoczął ekspansję Niemiec w X w., Aw: Popiersie Henryka I z włócznią i tarczą, wokół napis:HENRICVS I REX, Rw: Orzeł i pięć tarcz herbowych Lotaryngii, Bawarii, Saksonii, Frankonii i Szwabii i napis; INMEMORIAM 1936, srebro 35.0 mm, 19.68 g
Stan: I-, About Uncirculated
Data sprzedaży: 20-05-1995
Cena szacunkowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 64 zł
Cena wylicytowana: 65 zł
Ilość odsłon: 600