Aukcja 9 / 1101

USD/PLN: 2.420 | EUR/PLN: 3.210 | data: 20-05-1995
Jesteś w: A9  MEDALE  NIEMCY

medal owalny z uszkiem sygnowany H. HAHN, wybity w 1912 r., Aw: Popiersie Alfreda Kruppa i napis, Rw: Postaćrobotnika wykuwającego miecz i napis, punca 990 na rancie, srebro 62.4 x 37.5 mm, 36.66 g.

Numer: 1101
Opis: NIEMCY. medal owalny z uszkiem sygnowany H. HAHN, wybity w 1912 r., Aw: Popiersie Alfreda Kruppa i napis, Rw: Postaćrobotnika wykuwającego miecz i napis, punca 990 na rancie, srebro 62.4 x 37.5 mm, 36.66 g.
Stan: II-, Nearly Extremely Fine
Data sprzedaży: 20-05-1995
Cena szacunkowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 64 zł
Cena wylicytowana: 90 zł
Ilość odsłon: 1059