Aukcja 9 / 1097
USD/PLN: 2.420 | EUR/PLN: 3.210 | data: 20-05-1995
medalik b.d., nie sygnowany, prawdopodobnie koniec XVIII w., Aw: Dwie tarcze z imionami JONAT(HAN) i DAVID,nad którymi unoszą się dwie ręce splecione w uścisku, powyżej Oko Opatrzności
Numer: | 1097 |
Opis: | NIEMCY. medalik b.d., nie sygnowany, prawdopodobnie koniec XVIII w., Aw: Dwie tarcze z imionami JONAT(HAN) i DAVID,nad którymi unoszą się dwie ręce splecione w uścisku, powyżej Oko Opatrzności; wokół napis upamiętniającyprzyjaźń, Rw: Nagie dziecko z rylcem w dłoni pisze na pniu drzewa, wokół napis, srebro 21,8 mm., 3.29 g. |
Stan: | III, Very Fine |
Data sprzedaży: | 20-05-1995 |
Cena szacunkowa: | 50 zł |
Cena wywoławcza: | 40 zł |
Cena wylicytowana: | 40 zł |
Ilość odsłon: 1222