Aukcja 9 / 1074
USD/PLN: 2.420 | EUR/PLN: 3.210 | data: 20-05-1995
jednostronna plakieta z uszkiem do zawieszenia, sygnowana W. St. Wiśniewski, wykonana w 1917 r. Postać Temidyz mieczem, w tle orzeł Królestwa Polskiego w wieńcu, powyżej napis, Więcek str.200 il.331, forma plakiety wyraźnewpływy secesji niemieckiej
Numer: | 1074 |
Opis: | POLSKA. jednostronna plakieta z uszkiem do zawieszenia, sygnowana W. St. Wiśniewski, wykonana w 1917 r. Postać Temidyz mieczem, w tle orzeł Królestwa Polskiego w wieńcu, powyżej napis, Więcek str.200 il.331, forma plakiety wyraźnewpływy secesji niemieckiej; ładna patyna |
Stan: | I-, About Uncirculated |
Data sprzedaży: | 20-05-1995 |
Cena szacunkowa: | 80 zł |
Cena wywoławcza: | 64 zł |
Cena wylicytowana: | 85 zł |
Ilość odsłon: 1017