Aukcja 9 / 1072
USD/PLN: 2.420 | EUR/PLN: 3.210 | data: 20-05-1995
medal nie sygnowany, wybity w 1936 r. z okazji wystawy Rolniczo- Przemysłowej Powiatu Kościańskiego, Aw: Herbmiasta Kościana i napis, Rw: Napis w czterech poziomych wierszach i gałązki laurowe po bokach, Strzałk.787 RR, brąz53.8 mm, 77.42 g., rzadki, ładna patyna
Numer: | 1072 |
Opis: | POLSKA. medal nie sygnowany, wybity w 1936 r. z okazji wystawy Rolniczo- Przemysłowej Powiatu Kościańskiego, Aw: Herbmiasta Kościana i napis, Rw: Napis w czterech poziomych wierszach i gałązki laurowe po bokach, Strzałk.787 RR, brąz53.8 mm, 77.42 g., rzadki, ładna patyna |
Stan: | I-, About Uncirculated |
Data sprzedaży: | 20-05-1995 |
Cena szacunkowa: | 100 zł |
Cena wywoławcza: | 80 zł |
Cena wylicytowana: | 110 zł |
Ilość odsłon: 1112