Aukcja 9 / 1062
USD/PLN: 2.420 | EUR/PLN: 3.210 | data: 20-05-1995
medal sygnowany W. GRUBERSKI, wybity w 1927 r. dla uczczenia sprowadzenia prochów Juliusza Słowackiego doPolski, Aw: Głowa Słowackiego i napis, Rw: Widok sarkofagu z leżącą na nim postacią pokrytą sztandarem, powyżejkorona i u dołu data 1927, Strzałk.593 R, brąz 49.8 mm, 61,08 g., ładna patyna
Numer: | 1062 |
Opis: | POLSKA. medal sygnowany W. GRUBERSKI, wybity w 1927 r. dla uczczenia sprowadzenia prochów Juliusza Słowackiego doPolski, Aw: Głowa Słowackiego i napis, Rw: Widok sarkofagu z leżącą na nim postacią pokrytą sztandarem, powyżejkorona i u dołu data 1927, Strzałk.593 R, brąz 49.8 mm, 61,08 g., ładna patyna; rzadko występuje w handlu |
Stan: | I-, About Uncirculated |
Cena szacunkowa: | 80 zł |
Cena wywoławcza: | 64 zł |
Cena wylicytowana: | - |
Ilość odsłon: 1056