Aukcja 9 / 1047
USD/PLN: 2.420 | EUR/PLN: 3.210 | data: 20-05-1995
medal j.w., Strzałk.454, brąz 49.8 mm, 40.84 g., ładna patyna
Numer: | 1047 |
Opis: | POLSKA. medal j.w., Strzałk.454, brąz 49.8 mm, 40.84 g., ładna patyna |
Stan: | II+, Choice Extremely Fine |
Cena szacunkowa: | 80 zł |
Cena wywoławcza: | 64 zł |
Cena wylicytowana: | - |
Ilość odsłon: 916