Aukcja 9 / 1037

USD/PLN: 2.420 | EUR/PLN: 3.210 | data: 20-05-1995
Jesteś w: A9  MEDALE  POLSKA

medalik z uszkiem nie sygnowany wybity z okazji Powszechnej Wystawy Krajowej we Lwowie w 1894 r., Aw: Halawystawowa i napis, Rw: Postacie kobiety i mężczyzny na tle różnych akcesoriów pracy, brąz 32.5 mm., 13.64 g., ładnapatyna

Numer: 1037
Opis: POLSKA. medalik z uszkiem nie sygnowany wybity z okazji Powszechnej Wystawy Krajowej we Lwowie w 1894 r., Aw: Halawystawowa i napis, Rw: Postacie kobiety i mężczyzny na tle różnych akcesoriów pracy, brąz 32.5 mm., 13.64 g., ładnapatyna
Stan: I-, About Uncirculated
Cena szacunkowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 40 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 882