Aukcja 9 / 1034

USD/PLN: 2.420 | EUR/PLN: 3.210 | data: 20-05-1995
Jesteś w: A9  MEDALE  POLSKA

medal sygnowany L. CH. LAUER NURNBERG, wybity w Norymberdze w 1891 r. z okazji 100 rocznicyKonstytucji 3 Maja, Aw: Wieniec laurowy i napisy, Rw: Tarcze czteropolowa z herbami Polski i Litwy, wokół herbyziem i województw, poprzedzielane orłami, brąz 70.2 mm, 130.15 g., bardzo ładna patyna, efektowny medal

Numer: 1034
Opis: POLSKA. medal sygnowany L. CH. LAUER NURNBERG, wybity w Norymberdze w 1891 r. z okazji 100 rocznicyKonstytucji 3 Maja, Aw: Wieniec laurowy i napisy, Rw: Tarcze czteropolowa z herbami Polski i Litwy, wokół herbyziem i województw, poprzedzielane orłami, brąz 70.2 mm, 130.15 g., bardzo ładna patyna, efektowny medal
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 20-05-1995
Cena szacunkowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena wylicytowana: 240 zł
Ilość odsłon: 869