Aukcja 9 / 1025
USD/PLN: 2.420 | EUR/PLN: 3.210 | data: 20-05-1995
medal sygnowany W. KULLRICH (medalier berliński), wybity w 1870 r. ku czci Fryderyka Wilhelma Radziwiłła,prezesa Towarzystwa Numizmatycznego w Berlinie, właściciela Gabinetu Numizmatycznego, Aw: Popiersie księciai napis, Rw: Ozdobna tarcza herbowa i napis, H-Cz.6118, srebro 42.4 mm, 29.53 g.
Numer: | 1025 |
Opis: | POLSKA. medal sygnowany W. KULLRICH (medalier berliński), wybity w 1870 r. ku czci Fryderyka Wilhelma Radziwiłła,prezesa Towarzystwa Numizmatycznego w Berlinie, właściciela Gabinetu Numizmatycznego, Aw: Popiersie księciai napis, Rw: Ozdobna tarcza herbowa i napis, H-Cz.6118, srebro 42.4 mm, 29.53 g. |
Stan: | II, Extremely Fine |
Cena szacunkowa: | 360 zł |
Cena wywoławcza: | 288 zł |
Cena wylicytowana: | - |
Ilość odsłon: 987