Aukcja 9 / 1021

USD/PLN: 2.420 | EUR/PLN: 3.210 | data: 20-05-1995
Jesteś w: A9  MEDALE  POLSKA

medal sygnowany J MINHEIMER, wybity w 1857 r. z okazji otwarcia Akademii Medyczno-Chirurgicznej w War-szawie, Aw: Popiersie cara Aleksandra II i napis, Rw: Pamiątkowy napis w wieńcu, H-Cz.3819 R2 (srebro), brąz62.5 mm, 107.84 g., jeden z ciekawszych medali Jana Minheymera- medaliera warszawskiego

Numer: 1021
Opis: POLSKA. medal sygnowany J MINHEIMER, wybity w 1857 r. z okazji otwarcia Akademii Medyczno-Chirurgicznej w War-szawie, Aw: Popiersie cara Aleksandra II i napis, Rw: Pamiątkowy napis w wieńcu, H-Cz.3819 R2 (srebro), brąz62.5 mm, 107.84 g., jeden z ciekawszych medali Jana Minheymera- medaliera warszawskiego; ładna stara patyna
Stan: I-, About Uncirculated
Data sprzedaży: 20-05-1995
Cena szacunkowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 200 zł
Cena wylicytowana: 200 zł
Ilość odsłon: 741