Aukcja 9 / 1008

USD/PLN: 2.420 | EUR/PLN: 3.210 | data: 20-05-1995
Jesteś w: A9  MEDALE  POLSKA

medal sygnowany T. PINGO- medalier londyński, wybity w 1764 r. z okazji koronacji Stanisława Augusta , Aw:Popiersie króla i napis, Rw: Korona królewska w promieniach i napisy, Racz.487, H-Cz.3027 Rl, srebro 33.5 mm,17.62 g., ładna patyna

Numer: 1008
Opis: POLSKA. medal sygnowany T. PINGO- medalier londyński, wybity w 1764 r. z okazji koronacji Stanisława Augusta , Aw:Popiersie króla i napis, Rw: Korona królewska w promieniach i napisy, Racz.487, H-Cz.3027 Rl, srebro 33.5 mm,17.62 g., ładna patyna
Stan: II+, Choice Extremely Fine
Data sprzedaży: 20-05-1995
Cena szacunkowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 320 zł
Cena wylicytowana: 350 zł
Ilość odsłon: 1327