Aukcja 9 / 1005

USD/PLN: 2.420 | EUR/PLN: 3.210 | data: 20-05-1995
Jesteś w: A9  MEDALE  POLSKA

medal sygnowany HAESLING.F. (Daniel Haesling- medalier z Hamburga) wybity z okazji przysięgi składnej przezlenników nowemu królowi i elektorowi, Aw: Głowa króla Augusta III i napis wokoło, Rw: Król na tronie, przed nimklęcząca postać, w otoku i w odcinku napis i data, H-Cz.5982 R. srebro 33.5 mm, 14.47 g., ładna patyna

Numer: 1005
Opis: POLSKA. medal sygnowany HAESLING.F. (Daniel Haesling- medalier z Hamburga) wybity z okazji przysięgi składnej przezlenników nowemu królowi i elektorowi, Aw: Głowa króla Augusta III i napis wokoło, Rw: Król na tronie, przed nimklęcząca postać, w otoku i w odcinku napis i data, H-Cz.5982 R. srebro 33.5 mm, 14.47 g., ładna patyna
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 20-05-1995
Cena szacunkowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena wylicytowana: 240 zł
Ilość odsłon: 733