Aukcja 8 / 741
USD/PLN: 2.370 | EUR/PLN: 3.010 | data: 19-11-1994
medal sygnowany HAMERANVS F., wybity w 1728 roku, Aw: Popiersie Benedykta XIII i napis, Rw:Procesja biskupów i klęczący tłum, brąz złocony 41,0 mm, 31,17 g., złocenia poczerniałe
Numer: | 741 |
Opis: | WATYKAN. medal sygnowany HAMERANVS F., wybity w 1728 roku, Aw: Popiersie Benedykta XIII i napis, Rw:Procesja biskupów i klęczący tłum, brąz złocony 41,0 mm, 31,17 g., złocenia poczerniałe |
Stan: | III, Very Fine |
Data sprzedaży: | 19-11-1994 |
Cena szacunkowa: | 100 zł |
Cena wywoławcza: | 80 zł |
Cena wylicytowana: | 80 zł |
Ilość odsłon: 1122