Aukcja 8 / 721

USD/PLN: 2.370 | EUR/PLN: 3.010 | data: 19-11-1994
Jesteś w: A8  Medale obce  NIEMCY

medal nie sygnowany XVII w., Aw: Sześć postaci otaczających ołtarz na którym cztery serca i wokół napis, Rw:Anioł z gałązkami laurowymi i palmowymi unoszący się nad ratuszem i napis wokół, srebro 25,0 mm, 4,02 g.

Numer: 721
Opis: NIEMCY. medal nie sygnowany XVII w., Aw: Sześć postaci otaczających ołtarz na którym cztery serca i wokół napis, Rw:Anioł z gałązkami laurowymi i palmowymi unoszący się nad ratuszem i napis wokół, srebro 25,0 mm, 4,02 g.
Stan: II, Extremely Fine
Cena szacunkowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 40 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 1280