Aukcja 8 / 717

USD/PLN: 2.370 | EUR/PLN: 3.010 | data: 19-11-1994
Jesteś w: A8  Medale obce  CZECHOSŁOWACJA

medal sygnowany SPANEK, wybity w 1958 roku z okazji 500-nej rocznicy koronacji Jiri z Podiebradu na królaCzech, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, srebro puncowane, 29,0 mm, 11,89 g.

Numer: 717
Opis: CZECHOSŁOWACJA. medal sygnowany SPANEK, wybity w 1958 roku z okazji 500-nej rocznicy koronacji Jiri z Podiebradu na królaCzech, Aw: Popiersie i napis, Rw: Tarcza herbowa i napis, srebro puncowane, 29,0 mm, 11,89 g.
Stan: I-, About Uncirculated
Cena szacunkowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 40 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 1311