Aukcja 8 / 703

USD/PLN: 2.370 | EUR/PLN: 3.010 | data: 19-11-1994
Jesteś w: A8  Medale powojenne

medal nie sygnowany wybity staraniem Oddziału PTA w Poznaniu w 1970 roku z okazji 50 lecia istnienia, Aw:Herb Poznania, daty 1920-1970 i napis: POLSKIE TOWARZYSTWO ARCHEOLOGICZNE W POZNANIU,Rw: Napisy okolicznościowe, srebro 30,0 mm, 13,59 g., piękna patyna

Numer: 703
Opis: medal nie sygnowany wybity staraniem Oddziału PTA w Poznaniu w 1970 roku z okazji 50 lecia istnienia, Aw:Herb Poznania, daty 1920-1970 i napis: POLSKIE TOWARZYSTWO ARCHEOLOGICZNE W POZNANIU,Rw: Napisy okolicznościowe, srebro 30,0 mm, 13,59 g., piękna patyna
Stan: I, Uncirculated
Cena szacunkowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 1211