Aukcja 8 / 703
USD/PLN: 2.370 | EUR/PLN: 3.010 | data: 19-11-1994
medal nie sygnowany wybity staraniem Oddziału PTA w Poznaniu w 1970 roku z okazji 50 lecia istnienia, Aw:Herb Poznania, daty 1920-1970 i napis: POLSKIE TOWARZYSTWO ARCHEOLOGICZNE W POZNANIU,Rw: Napisy okolicznościowe, srebro 30,0 mm, 13,59 g., piękna patyna
Numer: | 703 |
Opis: | medal nie sygnowany wybity staraniem Oddziału PTA w Poznaniu w 1970 roku z okazji 50 lecia istnienia, Aw:Herb Poznania, daty 1920-1970 i napis: POLSKIE TOWARZYSTWO ARCHEOLOGICZNE W POZNANIU,Rw: Napisy okolicznościowe, srebro 30,0 mm, 13,59 g., piękna patyna |
Stan: | I, Uncirculated |
Cena szacunkowa: | 30 zł |
Cena wywoławcza: | 24 zł |
Cena wylicytowana: | - |
Ilość odsłon: 1345