Aukcja 8 / 668

USD/PLN: 2.370 | EUR/PLN: 3.010 | data: 19-11-1994
Jesteś w: A8  MEDALE  Polska

medalik z uszkiem nie sygnowany wybity w 1913 roku w setną rocznicę śmierci księcia Józefa Poniatowskiego,Aw: Półpostać księcia Poniatowskiego i napis, Rw: Dwie skrzyżowane gałązki laurowe i daty, srebro 28,5x 33,0 mm, 7,18 g., czarna głęboka patyna

Numer: 668
Opis: Polska. medalik z uszkiem nie sygnowany wybity w 1913 roku w setną rocznicę śmierci księcia Józefa Poniatowskiego,Aw: Półpostać księcia Poniatowskiego i napis, Rw: Dwie skrzyżowane gałązki laurowe i daty, srebro 28,5x 33,0 mm, 7,18 g., czarna głęboka patyna
Stan: I-, About Uncirculated
Data sprzedaży: 19-11-1994
Cena szacunkowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 64 zł
Cena wylicytowana: 110 zł
Ilość odsłon: 987