Aukcja 8 / 664
USD/PLN: 2.370 | EUR/PLN: 3.010 | data: 19-11-1994
medal nie sygnowany wybity w 1894 roku w setną rocznicę bitwy pod Racławicami, Aw: Scena ślubowaniaTadeusza Kościuszki na Rynku Krakowskim i daty, Rw: Kościuszko na koniu prowadzący do ataku oddziałkosynierów i napis, brąz 30,0 mm, 10,25 g., piękna patyna
Numer: | 664 |
Opis: | Polska. medal nie sygnowany wybity w 1894 roku w setną rocznicę bitwy pod Racławicami, Aw: Scena ślubowaniaTadeusza Kościuszki na Rynku Krakowskim i daty, Rw: Kościuszko na koniu prowadzący do ataku oddziałkosynierów i napis, brąz 30,0 mm, 10,25 g., piękna patyna |
Stan: | I, Uncirculated |
Data sprzedaży: | 19-11-1994 |
Cena szacunkowa: | 50 zł |
Cena wywoławcza: | 40 zł |
Cena wylicytowana: | 80 zł |
Ilość odsłon: 1075