Aukcja 8 / 662

USD/PLN: 2.370 | EUR/PLN: 3.010 | data: 19-11-1994
Jesteś w: A8  MEDALE  Polska

medal sygnowany L.CHR. LAUER, NURNBERG, wybity w Norymberdze z okazji setnej rocznicy uchwaleniaKonstytucji 3-go Maja, Aw: W wieńcu laurowym napis w czterech wierszach i napis wokół, Rw: Centralnieułożona tarcze z czteropolowym herbem Rzeczypospolitej, wokół niej promieniście umieszczone herby 46 ziemKrólestwa przedzielone orłami, srebro 70,0 mm, 119,23 g., wspaniała stara patyna

Numer: 662
Opis: Polska. medal sygnowany L.CHR. LAUER, NURNBERG, wybity w Norymberdze z okazji setnej rocznicy uchwaleniaKonstytucji 3-go Maja, Aw: W wieńcu laurowym napis w czterech wierszach i napis wokół, Rw: Centralnieułożona tarcze z czteropolowym herbem Rzeczypospolitej, wokół niej promieniście umieszczone herby 46 ziemKrólestwa przedzielone orłami, srebro 70,0 mm, 119,23 g., wspaniała stara patyna
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 19-11-1994
Cena szacunkowa: 1 800 zł
Cena wywoławcza: 1 440 zł
Cena wylicytowana: 2 500 zł
Ilość odsłon: 890