Aukcja 8 / 660

USD/PLN: 2.370 | EUR/PLN: 3.010 | data: 19-11-1994
Jesteś w: A8  MEDALE  Polska

medal sygnowany M KURNATOWSKI, wybity w 1884 roku dla uczczenia IV Zjazdu Polskich Przyrodnikówi Lekarzy w 1884 r. w Poznaniu, Aw: W wieńcu z gałązek laurowych i dębowych herb Poznania i wokół napis,Rw: Symbole pracy lekarzy i przyrodników na tle słońca i napis wokół, brąz 26 mm, 21,97 g., piękna patyna

Numer: 660
Opis: Polska. medal sygnowany M KURNATOWSKI, wybity w 1884 roku dla uczczenia IV Zjazdu Polskich Przyrodnikówi Lekarzy w 1884 r. w Poznaniu, Aw: W wieńcu z gałązek laurowych i dębowych herb Poznania i wokół napis,Rw: Symbole pracy lekarzy i przyrodników na tle słońca i napis wokół, brąz 26 mm, 21,97 g., piękna patyna
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 19-11-1994
Cena szacunkowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 64 zł
Cena wylicytowana: 145 zł
Ilość odsłon: 940